Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Устройство позволяют реализовать:
- задержку включения/выключения устройств;
- однократное или бесконечное циклическое включение устройств в асимметричных циклах (например, включить на 1 мин, выключить на 2 мин, включить на 10 мин, выключить на 3 мин, потом повтор);
- крок налаштування інтервалів - 0.1 секунда, мінімальний інтервал - 0.1 секунда, максимальний інтервал - більше 13 років.
Пристрій має 2 способи запуску:
- запуск при включенні пристрою;
- запуск від зовнішнього сигналу (6 режимів).
Є один вхід для керування запуском програм.
Незалежна пам'ять програм. 4 програми по 99 кроків кожна.
Напруга живлення - 220В.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 180 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Основні | |
| Виробник | Adecs |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Маса | 155 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Час повторної готовності, не більше | 1 сек |
| Точність шкали | 1 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Циклічний |
| Наявність розетки | Немає |
| Принцип работы | Електронний |
| Колір символів | Червоний |
| Кількість рядків | 2 шт. |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Кількість символів в рядку | 4 шт. |
| Колір фону | Чорний |
- Ціна: 735 ₴


