Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Пристрій призначений для керування включенням і вимиканням різних електроприладів за заданим розкладом.
- Точність встановлення часу в програмах - 1 секунда;
- Максимальний струм навантаження - 15А.
Можливість створення програм для кожного дня тижня.
7 програм по 99 команд,
255 команд сумарно;
Незалежна пам'ять програм;
Енергонезалежні годинник (живлення від батареї Li-Ion);
Можливість автоматичного переходу на «літній» час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adecs |
| Країна виробник | Україна |
| Маса | 190 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Частота струму | 20 Гц |
| Кількість алгоритмів роботи | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Астрономічний годинник | Немає |
| Висота символу | 10 мм |
| Кількість команд в програмах | 255 |
| Кількість програм | 7 |
| Кількість символів в рядку | 4 шт. |
| Кількість рядків | 2 шт. |
| Максимальний струм навантаження, А | 15 |
| Наявність монітора | True |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Застосування таймера | Побутове |
| Принцип работы | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Точність/Дискретність: | 1 хв |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Колір символів | Червоний |
| Колір фону | Чорний |
| Енергонезалежна пам'ять | Є |
| Енергонезалежні годинник | Є |
- Ціна: 415 ₴


