Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій призначений для керування включенням і вимиканням різних електроприладів за заданим розкладом.
- Максимальний струм навантаження ― 40А;
- Точність встановлення часу в програмах – 1 хвилина.
Можливість створення програм для кожного дня тижня;
7 програм по 99 команд;
255 команд сумарно;
Незалежна пам'ять програм;
Енергонезалежні годинник (живлення від батареї Li-Ion);
Можливість автоматичного переходу на «літній» час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adecs |
| Країна виробник | Україна |
| Час повторної готовності, не більше | 1 сек |
| Маса | 155 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 180 В |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Астрономічний годинник | Немає |
| Висота символу | 10 мм |
| Кількість команд в програмах | 255 |
| Кількість програм | 7 |
| Кількість символів в рядку | 4 шт. |
| Кількість рядків | 2 шт. |
| Максимальний струм навантаження, А | 40 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Застосування таймера | Побутове |
| Принцип работы | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Точність/Дискретність: | 1 хв |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Колір символів | Червоний |
| Колір фону | Чорний |
| Енергонезалежна пам'ять | Є |
| Енергонезалежні годинник | Є |
- Ціна: 585 ₴


