Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
ADECS ADC-0110-40 – одне з найбільш функціональних пристроїв захисту на ринку України. Використання сучасної елементної бази дозволило створити пристрій з найбільшими можливостями серед аналогічних пристроїв і зберегти невисоку вартість.
Основні функції:
- Захист від підвищеної напруги мережі;
- Захист від зниженої напруги мережі;
- Захист від перевантаження по струму;
- Температурний захист пристрою від перегріву;
- Запам'ятовування максимальних/мінімальних значень напруги та струму за останні 5 діб.
Особливості:
- Контури захисту напруги і струму забезпечують три ступені контролю рівня. Кожна ступінь має свою швидкість спрацьовування. Принцип простий: більше відхилення – швидше спрацьовує захист. Це дозволяє пристроям працювати більш стабільно в умовах мережі з перешкодами. Наприклад, базова настройка за перевищення напруги – 245В. При цьому допустимі кидки до 260В тривалістю до 1 сек., напругою до 290В тривалістю до 0,04 сек. Кидки більш 290В відключать пристрій протягом 0,005-0,01 сек. Короткі кидки з напругою 255В і тривалістю 0,5 с. не викличуть відключення. Настройки могут изменяться пользователем.
- Температурная защита контролирует два параметра: температуру внутри устройства и скорость увеличения этой температуры. Если разогрев устройства происходит очень быстро, защита сработает не ожидая сильного нагрева устройства.
- Устройство измеряет эффективные значения напряжения и тока (дешевые устройства контролируют амплитудные значения и пересчитывают их потом в эффективные, что понижает точность).
- Функція запам'ятовування максимальних/мінімальних значень напруги і струму дозволяє контролювати стабільність напруги в електромережі, а також максимальні струмові навантаження.
- Включення і відключення навантаження відбувається в момент переходу синусоїди через нуль, що продовжує термін служби реле в пристрої.
- Корпус виготовлений із пластику, що не підтримує горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adecs |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.01 сек |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Маса | 175 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальний струм | 40 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 160 В |
- Ціна: 510 ₴


