
Відрізний зовнішній двожильний кабель Nexans TXLP TWIN Drum 30 Вт/м
- Немає в наявності
138 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
Обігрів майданчиків, сходів, тротуарів, доріг, мостів
Системи сніготанення дозволяють в автоматичному режимі очищати відкриті майданчики від снігу або льоду, що утворився в результаті танення снігу.
Системи сніготанення істотно знижують небезпеку травмування і допомагають прискорити роботи на навантажувальних майданчиках, очищати від снігу пандуси і мости, автомагістралі і транспортні розв'язки. Встановлена під тротуарну плитку або асфальт, система сніготанення залишається абсолютно невидимою. Система може бути повністю автоматизована при установці датчиків температури, вологості і терморегуляторів.
При виборі питомої потужності системи сніготанення враховують кліматичні особливості місцевості, рельєфу ділянки, на якому буде розташовуватися система сніготанення. Для зниження тепловтрат рекомендується застосовувати теплоізоляцію. Якщо такої можливості немає, то необхідно проектувати максимальну потужність системи.
Nexans відрізний зовнішній двожильний кабель TXLP TWIN Drum 30 Вт/м
Його кладуть для обігріву сходів, доріжок, місць під воротами та хвіртками, невеликих стоянок, тротуарів.
- в бетонну стяжку;
- під асфальт;
- під керамічну плитку;
- під природний камінь.
Підстава для монтажу: старе асфальтне покриття, бетон, шар гравію або піску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 75 мм |
| Потужність | 30 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування системи | Обігрів сходинок і доріжок, Обігрів покрівлі та водостоків |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 240 |
| Кількість жил | 1 |
- Ціна: 138 ₴/пог.м




