
Обогреватель керамический Teploceramic ТСМ 800 (белый)
- В наявності 1 од.
4 299 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
ТЕПЛОКЕРАМІК ТСМ 800 ІНФРАЧЕРВОНИЙ КЕРАМІЧНИЙ ОБІГРІВАЧ ТЕПЛОКЕРАМІК
Керамічна панель Теплокерамік ТСМ 800 використовується житловими і комерційними організаціями. Обігрівачі встановлюються в:
• Школах і дитячих садах.
• Церквах і храмах.
• Кафе, ресторанах, столових.
• SPA- комплексах.
• Офісних будівлях.
• Приватних та багатоповерхових будинках.
Інфрачервоні панелі отримують в більшості позитивні відгуки, негативні можуть бути пов'язані або з неправильними розрахунками, або з перебоями напруги в мережі, тому якщо є сумніви з приводу правильного вибору керамічного обігрівача – краще звернутися до спеціаліста.
Характеристики інфрачервоного керамічного обігрівача Теплокерамік ТСМ 800:
• Площа обігріву – 15 квадратних метрів. При цьому потужність електроенергії – 730 Вт.
• Інфрачервоний обігрівач економніший в порівнянні з іншими видами опалення приміщень. Панель гріє не повітря, а стіни, які на відміну від повітря довше тримають тепло. Тому сумарна щомісячна витрата електроенергії буде менша.
• Наявність універсальних кріплень. Фіксують прилад в двох положеннях: вертикально або горизонтально.
• На панелі пристрою присутня кнопка включення (виключення).
Чому варто купити інфрачервоні обігрівачі?
• Пожежна безпека Теплокерамік. ТСМ 800 працює без регулятора 24 години на добу, 7 днів на тиждень, не перегріваючись. Це свідчить про неможливість самозаймання.
• Ціна керамічного обігрівача. ТОВ «Теплокерамік», який виготовляє інфрачервоні панелі – український виробник. Вартість пристрою – це не митні збори +логістика, як у імпортного товару, а матеріали + робота.
• Якість продукції Теплокерамік. Панельні обігрівачі імпортуються в 25 країн світу, що підтверджує їх якість.
• Антиалергенність інфрачервоних обігрівачів. Для виробництва обігрівача Теплокерамік використовуються гіпоалергенні матеріали. Під час роботи керамічна панель не сушить повітря і не виділяє специфічних запахів.
• Безпечність монтажу. На кріпленнях присутні отвори в вигляді зиґзаґів, за рахунок яких ризик падіння пристрою дорівнює нулю.
Необхідні елементи для монтажу йдуть в комплекті (обігрівач, кронштейни, дюбеля, доступна схема). Установка інфрачервоного електричного обігрівача Теплокерамік 800 не вимагає документації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Сталь покрита порошковою фарбою |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 90 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 730 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Спіраль |
- Ціна: 4 299 ₴



