
Електричний нагрівач рушникосушарка Stinex, Ceramic 500/220-TOWEL (2L) dark
- В наявності
- Код: Cer500-Towel(2L)(02)
6 005 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
Керамічна електронагрівальна панель тм STINEX, Ceramic 500/220-T(2L)-TOWEL - це керамічна рушникосушарка
Особливості:
Ліве підключення з терморегулятором.
Мережевий шнур йде в комплектації
3 скоби - горизонтальні в комплекті до рушникосушарки
Рекомендована площа опалення 10 м2 при мінімальних тепловтратах приміщення.
Електроопалення приміщень обігрівачами тм STINEX, тип Ceramic здійснюється м'яким тепловим потоком, що створює тепловий комфорт в приміщенні.
Економія електроспоживання в порівнянні з радіаторами, тепловентиляторами та тепловими завісами мінімум 20-30% (особливо істотно при багатотарифній оплаті)
Теплові панелі Ceramic мають високу надійність, довговічність, пожежо-і вибухобезпечність.
Теплові панелі Ceramic не піднімають пил, не спалюють кисень, не сушать повітря.
У теплових панелях Ceramic, застосовуються два принципи опалення - це нова традиція, в основі якої закладено досвід роботи в сфері енергозберігаючих технологій.
Безпека
Панель Ceramic не боїться практично нічого. Панелям Ceramic не страшні перевантаження в електромережі, пил і бруд.
Металевий корпус, є захисним екраном, і знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі Ceramic.
Безшумна робота, відсутність запаху, екологічно безпечні матеріали.
Все це виводить електропанелі Ceramic в розряд самого безпечного електроопалення!
Простота монтажу електропанелі Ceramic, дозволяє не обмежувати свою фантазію у виборі місця і комбінацій установки.
Панелі Ceramic дійсно самий естетичний і прогресивний вид сучасного електроопалення.
Ceramic 500/220-T(2L) TOWEL
Потужність: 500 Вт
Терморегулятор Так
Напруга: 220-230 В, 50-60 Гц
Номінальний струм: 1,14 A
Ступінь захисту: IP44
Клас електро захисту: 1 class
Габаритні розміри: 900х450х12 мм
Вага: 12,4 кг
Колір Сірий
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinex |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Лівий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Колір | Сірий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Колір корпусу | Темний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Безпека | Захист від дітей, Захист від перегріву |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Індикатор температури | Так |
| Частота | 50 |
| Клас захисту | I |
| Особливості | Терморегулятор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип управління | Електронне |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Метал |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Призначення | Побутове |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 мин |
| Підключення | Зліва |
| Додаткові характеристики та комплектація | |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 6 005 ₴


