
Амперметр-вольтметр змінного струму DEUS Electro АВ1 однофазний з внутрішнім транс. струму (100-420В, 0-100А)
- Немає в наявності
- Код: АВ1
912 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
Опис амперметра-вольтметра однофазного АВ1
Амперметр-вольтметр цифровий в корпусі для монтажу на DIN-рейку призначений для вимірювання напруги і сили струму за допомогою внутрішнього трансформатора в однофазних мережах змінного струму.
Амперметр
Для вимірювання показань у амперметр-вольтметре встановлений трансформатор струму за допомогою якого відбувається вимірювання значення сили змінного струму в діапазоні від 0 до 99,9 А.
Вольтметр
Пристрій може вимірювати напруги змінного струму в діапазоні від 100 до 420 Ст.
Індикація
Амперметр оснащений сегментним індикатором, на якому відображається діюче значення сили струму, колір світіння індикатора - червоний.
Коригування
Прилад оснащений підлаштування резистором для коригування показань амперметра і вольтметра при необхідності.
Монтаж
Амперметр-вольтметр виконаний в пластиковому корпусі для кріплення на монтажний профіль шириною 35 мм (DIN-рейка).
Характеристики амперметра-вольтметра однофазного АВ1
- Кількість вимірюваних фаз: 1
- Діапазон вимірювання сили струму: 0 ... 99,9 А
- Дискретність: 0,1 А
- Похибка вимірів: 1 %
- Трансформатор струму: внутрішній
- Діаметр трансформатора струму: 7,5 мм
- Діапазон вимірювання напруги: 100 420 В ...
- Дискретність вимірювання напруги: 1
- Споживана потужність: не більше 3 Вт
- Напруга живлення: ~220 В ± 10%, 50 Гц
- Коригування показань: є
- Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20
- Спосіб кріплення: на DIN-рейку (EN-60715)
- Температура навколишнього середовища: 0 ... +55 °C
- Розміри (ДхШхВ): 89x50x66 мм
- Вага: 0,100 кг
Комплект постачання
- Пристрій - 1 шт
- Трансформатор струму (внутрішній) - 1 шт
- Інструкція з експлуатації - 1 шт
- Заводська коробка - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DEUS Electro |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Одиниці виміру | А |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваного струму | AC |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 912 ₴

