Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Основні характеристики
Ємність
Повна: 5,32 кВт/г
Споживча: 4,79 кВт/г
Напруга
Номінальна: 51,2 В
Робочий діапазон: 43.2 В - 57.6 В
Струм заряду/розряду
Номінальний: 34 А
Максимальний: 80 А
Масштабування
Максимальна кількість: 32 шт
Максимальна сумарна ємність: 170 кВт/г
Загальна інформація
Розмір: 380x620x140 мм
Вага: 44 кг
Категорія захисту: IP23
Температура: заряд: 0 ~ +55℃, розряд: -20℃ ~ +55℃
Ключові характеристики
Технологія: LiFePO4
Кількість робочих циклів: 4000
Гарантійний термін: 5 років
Порт зв'язку: CAN, RS485
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Емкость аккумулятора | 104 А·ч |
| Напряжение | 51.2 В |
| Наработка | 4000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 44 кг |
| Высота | 620 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 44 550 ₴





