
Сонячний фотоелектричний модуль Inter Energy IE182x182/M/72/580MH-F30 580Вт
- Нет в наличии
- Код: IE182x182/M/72/580MH-F30
3 962 ₴
+380 (66) 942-92-46
Игорь
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Сонячні батареї Inter Energy IE182x182/M/72/580MH-F30 580Вт – це високоефективна монокристалічна сонячна панель, розроблена для забезпечення максимального збору сонячної енергії та її перетворення в електрику. Завдяки використанню передових технологій Half Cell та Multi-Busbar (MBB), ця панель вирізняється високою продуктивністю та надійністю, що робить її ідеальним вибором для різних типів сонячних електростанцій.
Основні технічні характеристики Потужність: 580 Вт ККД: 22,46% Технологія: Монокристалічні фотоелементи, Half Cell, Multi-Busbar (MBB) Напруга при максимальній потужності: 42,19 В Струм при максимальній потужності: 13,75 А Напруга холостого ходу: 51 В Струм короткого замикання: 14,39 А Технологія N-type Гарантія потужності 30 років Габарити: 2279×1134×35 мм Вага: 28 кг Ступінь захисту: IP68 Матеріал рамки: Алюміній.
Детальні характеристики на другому фото.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Inter energy |
| Страна производитель | Китай |
| КПД, не менее | 22.46 % |
| Мощность | 580 Вт |
| Степень защиты IP | 68 |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Длина | 2279 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент мощности | -0.31 %/°С |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.26 %/°С |
| Температурный коэффициент тока | 0.046 %/°С |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 2279х1134х30 |
- Цена: 3 962 ₴




