Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Реле часу РВУ-16 (надалі прилад) використовується в системах автоматизації для увімкнення або вимкнення навантаження через заданий час, а також може працювати в циклічному режимі необмежена кількість часу.
Має 12 програм: 8 на увімкнення/вимкнення, 4 циклічні, 2 настроювані часу робота/пауза.
Прилад може працювати в секундах, хвилинах і годиннику.
Запуск і зупинка програм відбувається за допомогою керівних контактів або з кнопки керування на панелі приладу.
Також прилад має додаткові функції: блокування кнопок керування, вимкнення приладу з кнопки на приладовій панелі, регульований час тривалості імпульсу, що подається на керівні контакти, аварійна зупинка роботи програми, регульоване кількість повторів (для циклічних режимів).
Технічні характеристики
- Робоча напруга — 220 В (+/- 20%)
- Максимальний комутований струм за активного навантаження — макс 16 А / 220 В
- Споживана потужність — 1 Вт
- Діапазон настроювання часу t1 і t2 — 0.1 ... 99,9 сек / 0,1... 99,9 хв/0,1... 99,9 час
- Кількість повторів програми (для циклічних режимів) — 1 ... 255 или 00 = ∞
- Тривалість імпульсу, що подається, для керування — 0,5 сек ... 25,0 сек
- Робоча температура довкілля — -10... +40 °С
- Функція вимкнення зупинки програми, після запуску — є
- Електронне блокування кнопок керування — є
- Електронне вимикання приладу за допомогою кнопок керування — є
- Прилад не вимагає повторних налаштувань у разі зникнення електроенергії. Усі параметри зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Характеристики таймера Рубіж РВУ-16р
-
Виробник Рубіж Країна виробник Україна Тип монтажу У розетку Ступінь захисту IP 20 Матеріал корпусу Пластик Технічні характеристики Кількість каналів 1 Номінальна робоча напруга змінного струму 220 В Частота струму 50 Гц Максимальний струм комутації 16 А
Комплект поставки
- Устройство - 1 шт
- Инструкция по эксплуатации - 1 шт
- Заводская коробка - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Рубеж |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Технические характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота символа | 10 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Количество символов в строке | 4 шт. |
| Количество строк | 1 шт. |
| Максимальное количество программ Вкл.\Выкл. | 2 |
| Минимальная рабочая температура | -10 |
| Наличие монитора | Да |
| Наличие розетки | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Применение таймера | Бытовое, Для вентиляторов, Для водонагревателей, Для вывесок, Для насосов, Для освещения внутри помещений, Для систем вентиляции и кондиционирования, Для систем водообеспечения, Для систем полива, Для уличного освещения |
| Принцип работы | Электронный |
| Тип | Циклический |
| Форм-фактор | Корпус переходника |
| Цвет символов | Красный |
| Цвет фона | Черный |
- Цена: 883 ₴
- Способ упаковки: Заводская коробка


