
Таймер циклічний Рубеж РВУ-12 на DIN-рейку (12А, 220В, 12 програм)
- В наличии 4 ед.
- Код: РВУ-12
677 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
Таймер циклічний Рубеж РВУ-12 на DIN-рейку (12А, 220В, 12 програм)
Реле часу РВУ-12 (далі - пристрій) використовується в системах автоматики для включення або відключення навантаження через заданий час, а також може працювати в циклічному режимі необмежену кількість часу. Має 12 програм: 8 включень/вимкнених, 4 циклічних, 2 налаштовуваних паузи робочого часу. Пристрій може працювати в секундах, хвилинах і годинах. Запуск і зупинка програм здійснюється за допомогою контактів управління або від кнопки управління на панелі приладів. Також пристрій має додаткові функції: блокування кнопок управління, відключення пристрою від кнопки на приладовій панелі, регульований час тривалості імпульсу, що подається на контакти управління, аварійна зупинка програми, регульована кількість повторень (для циклічних режимів).
Технічні характеристики:
Робоча напруга - 220В +/-20%
Максимальний комутований струм при активному навантаженні - макс.12А/220В
Споживана потужність - 0,7Вт
Діапазон часу установки t1 і t2 - 0,1-99,9сек./0,1-99,9 хв./0,1-99,9 год.
Кількість повторень програми (для циклічних режимів) - 1-255 або 00 = ∞
Тривалість імпульсу для управління - 0,5сек.-25,0сек.
Робоча температура навколишнього середовища - (-10 - 40 ° C)
Функція відключення зупинки програми, після запуску - є Електронний замок кнопок управління - є Електронне відключення пристрою за допомогою кнопок управління - є
Пристрій, який не вимагає повторних налаштувань в разі втрати електроенергії. Всі налаштування зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Рубеж |
| Страна производитель | Украина |
| Высота символа | 10 мм |
| Количество символов в строке | 4 |
| Количество строк | 1 |
| Максимальное количество программ Вкл.\Выкл. | 2 |
| Наличие монитора | Да |
| Наличие розетки | Нет |
| Применение таймера | Для систем вентиляции и кондиционирования, Бытовое, Для насосов, Для освещения внутри помещений, Для вентиляторов, Для систем водообеспечения, Для вывесок, Для уличного освещения, Для систем полива, Для водонагревателей |
| Принцип работы | Электронный |
| Тип | Циклический |
| Форм-фактор | Корпус для крепления на DIN-рейку |
| Цвет символов | Красный |
| Цвет фона | Черный |
| Общие | |
| Высота | 66 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина | 89 мм |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Максимальная рабочая температура | 40 °С |
| Минимальная рабочая температура | -5 °С |
| Напряжение | 220 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 677 ₴
- Способ упаковки: Заводская коробка


