
Электрический обогреватель рушникосушарка Stinex Ceramic 500/220-TOWEL White
- В наличии
- Код: Cer500-Towel(01)
5 245 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
Керамічна електронагрівальна панель тм STINEX, Ceramic 500/220-TOWEL - це керамічна рушникосушарка
Особливості:
Ліве підключення з кнопкою вкл./викл.
Мережевий шнур йде в комплектації
3 скоби - горизонтальні в комплекті до рушникосушарки
Рекомендована площа опалення 10 м2 при мінімальних тепловтратах приміщення.
Електроопалення приміщень обігрівачами тм STINEX, тип Ceramic здійснюється м'яким тепловим потоком, що створює тепловий комфорт в приміщенні.
Економія електроспоживання в порівнянні з радіаторами, тепловентиляторами та тепловими завісами мінімум 20-30% (особливо істотно при багатотарифній оплаті)
Теплові панелі Ceramic мають високу надійність, довговічність, пожежо-і вибухобезпечність.
Теплові панелі Ceramic не піднімають пил, не спалюють кисень, не сушать повітря.
У теплових панелях Ceramic, застосовуються два принципи опалення - це нова традиція, в основі якої закладено досвід роботи в сфері енергозберігаючих технологій.
Безпека
Панель Ceramic не боїться практично нічого. Панелям Ceramic не страшні перевантаження в електромережі, пил і бруд.
Металевий корпус, є захисним екраном, і знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі Ceramic.
Безшумна робота, відсутність запаху, екологічно безпечні матеріали.
Все це виводить електропанелі Ceramic в розряд самого безпечного електроопалення!
Простота монтажу електропанелі Ceramic, дозволяє не обмежувати свою фантазію у виборі місця і комбінацій установки.
Панелі Ceramic дійсно самий естетичний і прогресивний вид сучасного електроопалення.
Ceramic 500/220- TOWEL
Потужність: 500 Вт
Терморегулятор Ні
Напруга: 220-230 В, 50-60 Гц
Номінальний струм: 1,14 A
Ступінь захисту: IP44
Клас електро захисту: 1 class
Габаритні розміри: 900х450х12 мм
Вага: 12,4 кг
Колір Білий
Гарантія: 5 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stinex |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Левый |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Цвет | Белый |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Материал корпуса | Керамика, Металл |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Назначение | Бытовое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота | 50 |
| Терморегулятор | Нет |
| Количество режимов работы | 1 |
| Подключение | Слева |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Максимальная температура нагрева | 80 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Класс защиты | I |
| Крепление на стену | Да |
- Цена: 5 245 ₴


