Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обігрівач тм STINEX, тип TOWEL призначений для сушіння рушників, одягу чи спідньої білизни
Може встановлюватися в ванних кімнатах, кухнях, пральнях чи інших приміщеннях, де може виникати необхідність в сушці речей.
Конструкція та внутрішнє обладнання обігрівача гарантує непереривну, безпечну експлуатацію при дотримані необхідних мір використання.
Переваги
ЕКОНОМІЧНІСТЬ – максимальна потужність 120W
НАДІЙНІСТЬ – термін експлуатації > 15 років
БЕЗПЕКА - захист від перегрівання
ДОСВІД – більше 12 років в сфері виготовлення опалювальної техніки
ГАРАНТІЯ – 60 місяців
ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ – УКРАЇНСЬКА ЦІНА
Технічні характеристики
Назва моделі
Сушарка для рушників, Stinex,TOWEL PLCC-8 120/220
Потужність, Вт/год, ± 10%
120
Температура нагріву поверхні, С º *
60
Питомий струм, А
0,55
Робоча напруга, В
220
Частота, Гц
50
Габаритні розміри, мм
720*520*150
Вага нетто, кг
5
Ступінь захисту, IP
24
Клас захисту
1
Підключення, праве/ліве (R / L) **
Так
Управління, увімк./вимк.
Так
Колір
Білий
Варіант монтажу
Настінний
Гарантія, місяців
60
*Температура залежить від навколишнього середовища.
**В залежності від придбаного приладу.
Драбинка з усіма висунутими вперед скобами, круг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stinex |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Количество секций | 8 |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Мощность | 120 Вт |
| Рабочая температура | 60 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Нижнее |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Время работы | 24 час |
| Гарантийный срок | 60 |
| Длина сетевого шнура | 1.3 |
| Класс защиты | I |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Максимальная температура нагрева | 60 град. |
| Материал корпуса | Металл, Сталь покрытая порошковой краской |
| Мощность обогрева | 120 |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | кабель |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота | 50 |
- Цена: 3 149 ₴





