
Теплый пол двухжильный нагревательный мат PROFI THERM Eko mat 770 Вт 5,0 м2
- Нет в наличии
- Код: rd-000014404
7 515 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
Електрична тепла підлога нагрівальний мат Profitherm EKO мат 770 Вт. - використовується як основна система обігріву в житлових та нежитлових приміщеннях різного типу або як комфортний підігрів підлоги вже в опалюваних приміщеннях.
Нагрівальний мат товщиною кабелю 5 мм призначений для укладання в клей для плитки, цементно-піщаний розчин або інші суміші для теплої підлоги і може використовуватися з більшістю типів покриттів. Це готова секція на площу обігріву 5 м. кв., яка робить простий та швидкий монтаж електричної теплої підлоги, в якій кабель заздалегідь закріплений на тонку скловолокнисту сітку з оптимальним кроком укладання. Завдяки невеликій товщині кабелю нагрівальний мат можуть використовуватись у приміщеннях, де немає можливості підняти рівень підлоги.
Купити електричну теплу підлогу українського виробництва для встановлення в кухні, туалеті, душовій або ванній кімнаті, балкона, лоджії можна легко завдяки наявному асортименту. Profitherm EKO мат
Гарантія виробника 15 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi Therm Eko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Диаметр кабеля | 5 мм |
| Количество жил | 2 |
| Максимальная мощность | 150 Вт/м |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Площадь обогрева | 5 кв.м |
| Частота | 50 Гц |
| Экранированный кабель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешняя изоляция | ПВХ |
| Внутренняя изоляция | термопластичный эластомер |
| Гарантия | 15 лет |
| Комплектация | нагревательный мат, гофротрубка |
| Монтаж | в плиточный клей 1-2 см |
| Назначение | системы теплого пола |
| Опір, Ом | 62,7 |
| Страна | Украина |
| Тип кабеля | тонкий двухжильный резистивный |
| Тип соединения | муфтовый |
| Толщина мата | 5 мм |
| Удельная мощность | 150 |
| Шаг укладки на сетке | 10 см |
- Цена: 7 515 ₴
- Способ упаковки: Коробка



