Ящик пластиковий під однофазний лічильник
Коробка призначена для зовнішньої установки однофазних лічильників електричної енергії змінного струму з метою захисту приладів від механічних пошкоджень, недопущення крадіжок електричної енергії, захисту лічильників від пилу і атмосферних опадів. Корпус виготовлений із стійкого до займання матеріалу. Конструкція корпусу дозволяє зчитувати дані з лічильника через оглядове вікно, не відкриваючи кришки. Матеріал вікна - пластик УФ-стабілізований, не мутніє з часом. Коробки мають універсальні кріплення для монтажу лічильника на DIN-рейку, а також, для монтажу і зміцнення іншого обладнання всередині ящика (автоматичних вимикачів, гофрованої трубки і кабелю). Також, передбачена можливість опломбування корпусу. Ступінь захисту відповідає ІР54 по ГОСТ 14254.
Основні характеристики Коробки під однофазний лічильник DOT.1 НІК:
- Тип монтажу: накладний
- Кількість модулів: 5
- Матеріал корпусу: АБС-пластик
- Колір корпусу: сірий
- Матеріал вікна: прозорий пластик
- Температура експлуатації: -40 ºС до +85 ºС
- Габартні розміри ГхШхВ: 148х187х366 мм
- Ступінь захисту: IP54
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NIK |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант установки | Настенный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Тип корпуса | Ящик электрический |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Цвет корпуса | Серый |
| Конструктивные особенности | |
| Антивандальный корпус | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота без опор | 366 мм |
| Глубина | 148 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
| Съемное основание шкафа | Да |
- Цена: 229 ₴



