
Бокс герметичний КДЕ-2 Енергопостач під однофазний лічильник
- Нет в наличии
239 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- +380 (66) 942-92-47Наталя
- +380 (68) 942-92-47Наталя
Ящик пластиковий під однофазний лічильник
Бокс герметичний Енергопостач КДЕ-2 під однофазний лічильник, призначений для встановлення однофазного лічильника електроенергії і модульних апаратів захисту (вимикачів навантаження, автоматичних вимикачів захисту від надструмів, диференціальних автоматичних вимикачів) в однофазних колах змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц. Універсальна конструкція корпусу дозволяє встановлювати в нього всі типи лічильників: індукційні та електронні. КДЕ-1 призначений для установки на стінах у житлових, громадських і виробничих приміщеннях з підвищеним вмістом пилу і вологи, а також на відкритому повітрі. Корпус має одне віконце, для доступу до апаратів захисту. Є отвори для пломбування, як самого корпусу, так і віконця для автоматичних вимикачів.
На два модулі, Габаритні розміри - 310х190х110мм
Характеристики
Тип лічильника:1ф
Виробник:Енергопостач
Ступінь захисту:IP 54
Матеріал корпусу:ПВХ-пластик
Габаритні розміри ВхШхГ мм: 310*190*110
Країна-виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант установки | Настенный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Тип корпуса | Ящик электрический |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Цвет корпуса | Синий |
| Конструктивные особенности | |
| Антивандальный корпус | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота без опор | 310 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
| Съемное основание шкафа | Да |
- Цена: 239 ₴


